גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הצגות ילדים

תיאטרון גשר – רוח התיאטרון

ארכיון תאריך: 26 אוגוסט 2019 - 14 אוקטובר 2019

משך: שעה

רכישת כרטיס הכרחית מגיל 5

מומלץ לגילאים 5 ומעלה

האם הצגה יכולה להיות גם מהנה, גם מצחיקה ומרגשת – וגם משכילה ומחנכת ילדים לאהוב את התיאטרון? כל זה נשמע כמעט כמו אוקסימורון, אבל לא כשמדובר בתיאטרון גשר, במחזאי רועי חן ובהצגה "רוח התיאטרון" שגשר ייעד לילדים בעקבות הצלחתם של "מסעות אודיסאוס".

בהצגה הילדה (נגה הנטמן) והילד (טומי צור) מחבבים זה את זה ואולי אף יותר מכך במציאות, אבל לא מצליחים להתוודות באהבתם. מי שנחלץ לעזרתם הוא התיאטרון – או רוחו, אם תרצו. בעולם הדמיוני והקסום, שאליו נקלעים השניים הבלתי אפשרי הופך לאפשרי. אבל בדרך – בדרך כמובן מצפים להם מכשולים רציניים ביותר והרתפקאות רבות. את הסבא והסבתא של הילדים, שגם להם חלק חשוב בעלילה, מגלמים דורון תבורי וג'יטה מונטרה לסירוגין עם נטשה מנור. וההנאה והסיפוק לילדים, לסבים ולסבתות ולא פחות מכך – להורים – מובטחים.

"זוהי הצגה 'ארס-תיאטרלית', העוסקת במהות התיאטרון, אותו שקר מופגן שהופך לאמת בימתית לרגע קסום וארצי בעת ובעונה אחת. היא על עצמה ומצדיקה את עצמה בפשטות, דמיון, חן ויכולת המצאה של כל היוצרים, רובם צעירים, בראשית דרכם האמנותית. ככל שיותר ילדים יבינו מה המיוחד, המטעה והמקסים בתיאטרון – ממלכת הדמיון והרגש – עוד לא אבדה התקווה שיגדלו בישראל צופי תיאטרון טובים יותר". (מיכאל הנדלזלץ, "הארץ")
מאת רועי חן
בימוי: אמיר וולף
בהשתתפות: ג'יטה מונטה​, דורון תבורי, גלעד קלטר, טומי צור, נגה הנטמן


לרכישת כרטיסים להצגה נוספת של תיאטרון גשר לילדים "מסעות אודיסאוס"

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter